Prawdziwie zaangażowany zespół

Poszukujemy superbohaterów

Jesteś pasjonatem w swojej dziedzinie? Posiadasz wysoką motywację oraz potrafisz pracować z pełnym zaangażowaniem? Dołącz do nas!

Nasz zespół

Emil
Co-Founder, Co-CEO, CCO
Krzychu
Co-Founder, CTO
Rafał
Co-Founder, Co-CEO, CMO
Adam
Programista frontend
Artur
Programista frontend
Artur
Programista backend
Daria
Tester
Ilona
Projektant interfejsów, Grafik
Justyna
Menadżer social media
Lucyna
Projektant poziomów
Małgorzata
Administrator biura
Marcin
Tester
Martyna
Rysownik, Grafik
Mateusz
Specialista social media, marketer
Michał
Programista frontend
Michał
Menadżer produkcji
Patrycja
Animator, Grafik
Paulina
Tester

Poznaj naszą historię

1996

Dwaj bracia już w wieku 8 i 10 lat kreują zabawę o prowadzeniu i budowaniu firmy.

2003

Z połączonych mocy Rafała i Emila powstaje ona, firma REMI (R+EMI), a pod jej szyldem tworzone są pierwsze produkcje!

2008

Wizja Rafała i Emila krystalizuje się w nazwie Remi Vision, które rozpoczyna swoją działalność jako start-up w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Tu powstaje Bricks, pierwsza gra oraz zakładany jest serwis gier, pod nazwą Remi Games.

2009

Dynamiczny rozwój firmy owocuje bogactwem nowych produkcji, opartych na autorskich pomysłach. Powstają takie gry jak Shields of Gemland, Gawpsters, Wooden Path oraz Wooden Path 2.

2011

Remi Vision rozpoczyna współpracę z firmą King, która obecnie jest gigantem na rynku gier typu puzzle. Jako pierwsza zewnętrzna firma na świecie, na zlecenie Kinga, Remi tworzy Hoop de Loop Saga. Gra okazuje się hitem w swojej kategorii - 21 najpopularniejsza gra na Facebooku, przebija Zumę. W swoim najlepszym okresie Hoop de Loop gromadzi 1 300 000 graczy dziennie.

2013

Remi Vision wydaje swój produkt - grę Tower Story. Spektakularna społeczność 1 600 000 fanów klasyfikuje Tower Story jako najpopularniejszą polską markę gry na platformie Facebook. W najlepszym okresie dzienna ilość graczy przekracza 140 000.

2014

Remi Vision nie zwalnia tempa. Tworzy kolejną odnoszącą sukcesy grę typu puzzle, którą publikuje na platformie Facebook, a następnie na Google Play oraz App Store. Sukces gry napędza rozwój firmy, co skutkuje powiększeniem zespołu superbohaterów. Dreamland Story staje się najpopularniejszą grą typu Match-3 w Polsce. Projekt staje się najlepiej zarabiającą polską grą na Facebooku. Dreamland Story skupia ogromną społeczność fanów.

2022

Remi Vision, po ponad dziesięciu latach istnienia na rynku, przechodzi rebranding.

Trwają prace nad najnowszą produkcją, czyli grą Royal Cat Puzzle. Produkcja jest już dostępna na urządzeniach mobilnych. Codziennie gra w nią ponad 30 000 osób na całym świecie.

Pracuj z nami

Dołącz do naszego zespołu

Projektant Interfejsu Użytkownika Regular UI Designer